לוח שעם בגדלים שונים

לוח שעם הינו לוח נעיצה אשר ניתן למגוון רחב של שימושים- ללימודים, למשרד, לבית, לחדר הילדים ועוד. לוח שעם הוא למעשה אחד הלוחות הוותיקים ביותר אך עמידות השעם ונוחות השימוש בו מותירה אותו כאחד מהלוחות השימושיים והמבוקשים ביותר בשוק גם כיום, עם התפתחות הטכנולוגיה והחלופות דוגמת לוחות מחיקים.  לוח שעם אינו דורש ניקוי כמו לוח מחיק, כך שארגונים ולקוחות פרטיים רבים מעדיפים את השימוש הקל והפשוט בלוח שעם.

שעם הוא חומר אשר מופק מגזעי צמחים ומענפיהם. תכונותיו הבולטות של השעם הן האטימות המושלמת שלו למים וזו הסיבה שאנו מכירים אותו בעיקר מתעשיית הפקקים לבקבוקי יין ומשקאות אלכוהוליים. הטקסקטורה של השעם מעניקה למוצרים המיוצרים ממנו מראה טבעי ואסתטי והנקבוביות שלו מאפשרות להשתמש בו על מנת לייצר לוחות שעם באיכות מעולה, שיחזיקו מעמד גם לאחר אלפי נעיצות. להבדיל מתעשיות אחרות כמו תעשיית הנייר למשל, בעת הפקת השעם העץ עצמו אינו נפגע ולכן מדובר בתהליך שנחשב לידידותי לסביבה.

לוח שעם של מגוון 2002

באתר מגוון 2002 תוכלו למצוא לוח שעם במגוון גדלים ולשימושים שונים, אשר המשותף לכולם הוא הייצור משעם איכותי ועמיד לאורך זמן אשר לא מתפרק בחלוף הזמן והנעיצות. בנוסף לגדלים השונים ניתן להשיג לוח שעם עם מסגרות שונות כגון אלומיניום ועץ ובצבעים שונים כיד הדמיון- הכל על מנת לעשות לכם קצת יותר סדר בחיים.

צרו איתנו קשר בנוגע למוצר זה:

מוצרים קשורים