לוחות ניידים

למגוון 2002 פתרונות רבים לעסקים ומוסדות הזקוקים ללוחות ניידים שונים, החל מקוליסות ניידות – מחיצות ניידות רגילות וכן מחיצה ניידת מתקפלת, עבור ללוח מחיק על גלגלים, לוח פליפ צ'ארט עם גלגלים, מחיצות ניידות פרגודים, לוחות מחיקים ניידים ועוד!

בנוסף, לרשותכם מגוון אפשרויות נוספות להזמנת לוחות ניידים: לוח מחיק / לוח לבד לנעיצה / לוח חמשה למוסיקה / לוח אמאייל מגנטי / לוח מחיק מגנטי / לוח תיכנון בהתאמה אישית.

נתונים טכניים :-

הגובה הכללי של הלוחות הניידים   1.85 מ' כולל הגלגלים, גלגלי "3 עם מעצורי מתכת. גובה תחתון בין 65-80 ס"מ מהרצפה כך שניתן לפעול עם הלוח גם בישיבה .

הלוחות הניידים שלנו קלים מאד לניוד ומיוצרים כולם במפעלנו באשדוד מחומרים איכותיים. התקשרו עמנו עכשיו 08-8522002, וקבלו ייעוץ חינם! או השאירו כאן פרטים ונשוב אליכם

לוח מחיק על גלגלים משמש לתחומים רבים ומגוונים. זה יכול להיות מסעדה שמציגה בפני הסועדים את התפריט היומי עם המבצעים. את הלוח הם יכולים להזיז ממקום למקום בהתאם לסידור השולחנות. זה יכול להיות מרצה שנודד ממקום למקום וקריטי בשבילו להסביר לקהל, ויזואלית, למה הוא מתכוון.

אם אתם חובבי ציור, למשל, יתכן שתצטרכו לוח נייד כדי לקחת אתו אתכם לנוף יפה שאתם רוצים לצייר. זו הסיבה שהלוחות הניידים מבוקשים מאוד וגם, יש הרבה מאוד סוגים.

הסוגים הרבים הם לא רק בלוח עצמו אלא גם בגלגלים ובמעמד שנושא את הלוח. מה שמתאים למסעדה, לא מתאים לבית הספר ומה שמתאים למרצה, לא יתאים לכם אם אתם ציירים, כאמור.

אז מהם השימושים בלוחות הניידים כיום?

לוחות ניידים יכולים לשמש מרצים, ציירים, גם בבית הספר הוא יכול לשמש מורים שעוברים מכיתה לכיתה ומוסרים את אותו השיעור.

בנוסף, ישנם לוחות ניידים עם טבלאות שמשמשים לתכנון משימות, קביעת יעדים, אירועים ועוד. סוג לוח כזה מתאים גם לארגונים שעושים אספת צוות בתחילת השבוע כדי לקבוע יעדים ומשימות לכל עובד.

ישנו סוג נוסף של לוח נייד והוא "הקוליסה". קוליסה היא בעצם מסגרת פלסטיק או עץ שבתוכה ניתן לצייר או להדביק ציורים. זה משמש למחזות והצגות.

על ידי חיבור של כמה דפנות ניתן לייצר את האווירה הרצויה לאותו המחזה. בין אם זה על ידי ציורים מושקעים שמראים את הסביבה הרצויה ובין אם זה על ידי הדבקה של טפטים מתאימים.

לוחות נוספים משמשים לחישובים מתמטיים עבור התלמידים או הסטודנטים. בדרך כלל הלוחות הללו קטנים יותר משום שהם ניידים.

ועכשיו, איך בוחרים לוחות ניידים? המשיכו לקרוא, מיד נגלה לכם.

בחירה נכונה של לוחות ניידים:

כדי לבחור את הלוח הנייד המתאים ביותר לצרכים שלכם, עליכם להכיר את הסוגים שציינו למעלה. לאחר מכן, סמנו את הצורך שלכם. האם אתם מלמדים מתמטיקה? האם אתם רוצים להציב יעדים לעצמכם או לתלמידים שלכם?

לאחר מכן, עליכם לשאול את עצמכם מה חשוב לכם בלוח נייד? אם אתם זזים אתו הרבה, אתם רוצים לוודא שהוא קליל והגודל שלו קומפקטי או שהוא מתקפל.

לעומת זאת, אם אתם רוצים אותו נייד רק כדי שיעמוד בזווית מסוימת שאינה ניתנת להתקנה על קיר, הגודל יהיה פחות חשוב כמו היציבות שלו באותה פינה.

בכל מקרה חשוב שיהיה מעצור איכותי לגלגלים של המעמד. זאת כדי שהלוח לא יזוז בזמן הרצאה או כשאתם כותבים עליו.

אם אתם הולכים לזוז אתו הרבה, עליכם לוודא שהגלגלים שלו מסיליקון כדי שהגלגלים יחזיקו מעמד ולא ישברו לאחר זמן קצר של טלטולים.

לסיכום וסיום, בחירה נכונה של לוחות ניידים מתחילה בלהבין את הצורך שלכם. האם אתם הולכים לזוז אתו הרבה או לא. בכל מקרה חשוב להקפיד על גלגלים נוחים ומעצור איכותי לגלגלים.