לוחות מחיקים

צריכים לוחות מחיקים לכיתה, למשרד או למפעל?

כיצרני לוחות אנו לא מתפשרים על איכות! כל הלוחות המחיקים של חברת "מגוון 2002" הם בעלי תקן איכות גבוה!

לוחות מחיקים הם פתרון מעולה לא רק עבור לקוחות פרטיים, אלא גם ובעיקר עבור מנעד רחב של לקוחות עסקיים בעלי צורך בהצגת מידע מתחלף באופן ברור ובולט.

בדף זה תוכלו למצוא מגוון לוחות: לוח מגנטי, לוחות שעם, לוח כיתה, לוח מחיק זכוכית, לוחות הזזה, לוח מחיק מגנטי, לוחות אמייל, לוח מוסיקה, לוח מחיק גדול, לוח כתיבה מחיק מרושת, לוח מחיק מגנטי, לוח מחיק משולב, לוח מחיק מתקפל ועוד מגוון מוצרים בהתאמה לצרכי הלקוח.

התקשרו עמנו עכשיו 08-8522002 וקבלו ייעוץ חינם, או השאירו כאן פרטים ונשוב אליכם.

לוחות מחיקים הם אולי המצרך הכי בסיסי בכל מוסד לימודים כמו בית הספר, אקדמיה ועוד. הלוח מאפשר למורה או למרצה להמחיש את המסר שלו בצורה ויזואלית.

מחקרים שנעשו כבר לפני שנים רבות מצביעים על כך שהמוח מבין טוב יותר כאשר הוא רואה תמונה.

כלומר, המוח מעבד את המידע בצורה של תמונות. לכן, כאשר התלמידים רואים את ההסבר בצורה ויזואלית ההבנה שלהם תהיה טובה יותר.

זו גם הסיבה שבשנים האחרונות מדברים על כך שמערכת החינוך תעבור מלוחות מחיקים למסכי ענק שיותקנו בכל כיתה וכך יעשה שימוש חכם יותר בלוח.

אז מה היתרונות של לוחות מחיקים? ומה החסרונות שלהם? איזה גודל יהיה אופטימלי לכיתה שלכם ואיך לבחור את הלוח הנכון בשבילכם? אספנו לכם את כל התשובות, ממש כאן.

היתרונות והחסרונות של לוח מחיק:

היתרונות של לוח מחיק הן די ברורות. הלוח עצמו מתנקה בקלות, שכן הוא עשוי מפלסטיק מבריק וחלק שמאפשר העברה של ספוג בקלות. גם אם נותרו אי אלו סימנים, העברה של מטלית רטובה תהפוך את הלוח לחדש.

היתרון המשמעותי הנוסף הוא שהלוחות הללו זולים. יחסית לתועלת שהם מביאים לתלמידים, המחיר הוא באמת אפסי. הם לא מתקלקלים מהר ועמידים לאורך שנים.

החיסרון של הלוח המחיק בא לידי ביטוי בעיקר בשילוב עם התאורה בכיתה או במקום שאתם נמצאים בו עם הלוח. הרבה פעמים, התאורה, שהיא על פי רוב לבנה, מכה על הלוח והמסרים שכתובים עליו מסנוורים.

כך יכול להיווצר מצב שמאחד הצדדים בכיתה, לא יראו את מה שכתוב על הלוח.

ועכשיו, אחרי שהבנתם את היתרונות של הלוח מול החסרונות שלו. איזה לוח הכי יתאים לכם? הנה התשובה בשורות הבאות.

איזה לוח מחיק הכי יתאים לצרכים שלכם?

בגלל שיש כל כך הרבה סוגים וגדלים של לוחות מחיקים, אנחנו נתמקד בפרמטרים החשובים שיעזרו לכם לבחור לבד את מה שהכי טוב לצרכים שלכם.

לא משנה האם אתם בוחרים לוחות מגנטיים או רגילים, מה שחשוב לשים לב זה לגודל של הלוח ולהתאים אותו למקום שיש בכיתה. הוא אמור להיות ממוקם בחזית הכיתה באמצע כך שכל הסטודנטים יוכלו לראות את כולו מכל מקום בכיתה. בכיתות קטנות, המשמעות היא שהלוח יהיה יותר קטן, בכיתות גדולות הלוח יהיה גדול יותר.

בנוסף, שימו לב לסוג הלוח שאתם רוצים וכפי שתראו מיד בשורות הבאות.

איזה סוגי לוחות מחיקים יש ולמה הם משמשים?

סוגי הלוחות המחיקים הם רבים. יש כאלו שמשמשים מוזיקאים והם מיוצרים עם שורות מתאימות ללימוד התווים. יש לוחות מחיקים מגנטיים. לוח מגנטי נחשב יקר יותר יחסית בשל העמידות שלו. (בדרך כלל הוא מזכוכית)

ישנם לוחות מתקפלים המהווים פתרון מצוין לכיתה גדולה מידי. ישנו גם לוח שבנוי בצורה של דלת הזזה. כך יש לכם שני משטחים שונים לכתוב עליהם לפני התלמידים.

לסיום, עליכם לבחור מתוך הרשימה הזו את מה שמתאים לכיתה שלכם ולתחום השיעורים שאתם מעבירים לתלמידים.