לוח מחיק מגנטי נייד דו צדדי דגם שיר

עכשיו יותר מתמיד כולנו זקוקים ללוחות ניידים לעבודה בקבוצות קטנות יותר  לשם כך יצרנו את לוח מחיק מגנטי נייד דו-צדדי "דגם שיר".

לוח מחיק נייד זה הוא לוח מחיק עמיד במיוחד, הנמצא בתוך מסגרת מתכת יציבה ובסיס הכולל גלגלים. היתרון הברור של לוח נייד זה הנו שניתן לשנע אותו ממקום למקום וניתן להעבירו מחדר אחד לאחר ואף ניתן להשתמש בו בחצרות ומחוץ למבנים, לפי הצורך.

גובה הלוחות מהרצפה 65-80 ס"מ  כך שניתן לעבוד עם הלוחות גם בישיבה או לאפשר לכל הגלאים גם לילדים וגם למורים לעבוד בנוחות , מתאים גם ליושבים על כסא גלגלים .

מעבר לשימוש בבתי ספר, מכללות ואוניברסיטאות, ניתן למצוא לוחות מחיקים ניידים גם במשרדים, בהייטק ואף במשרדי ממשלה ובמערכות הביטחון.

לוח מחיק נייד על גלגלים זה יוצר חיסכון במקום, גמישות רבה, ואף חיסכון כספי מעצם האפשרות לשימוש דו-צדדי וכן בזכות היותו נייד, ובכך אין צורך "לבזבז" חלל מיותר על לוח מחיק המותקן דרך קבע בחלל.

היותו של הלוח המחיק הנייד דו צדדי הנו יתרון נוסף, כיוון שניתן להיעזר במשטח המגנטי הנוסף להוראה והדרכה, מבלי הצורך למחוק חומר חשוב במהלך ההוראה.

הלוח קיים במספר מידות הנותנות מענה כמעט לכל צורך: ואם לא מצאתם ניתן לבצע גם בהתאמה אישית לפי בקשתכם ( במגבלות יציבות ובטיחות כמובן !!!)

90X120 אופקי גובה כללי 185 ס"מ

90X120 אנכי גובה כללי 185 ס"מ

150X100 אופקי גובה כללי 185 ס"מ

180X120 אופקי גובה כללי 185 ס"מ

חדש !!!!

לגני ילדים ושימוש ביתי הוספנו מידה חדשה לזוג לוחות שקראנו להם "צמד חמד "

לוח דו צדדי במידה 50*70 אופקי ואנכי .

מידת גובה כללית 120

הלוח הינו קל ולכן ויתרנו על גלגלים שלא יזוז יותר מידי במהלך השימוש .

 

ניתן לקבל מידות גדולות במיוחד כלוח חד צדדי !!!

120*240 אופקי גובה כללי 185

120*300 אופקי גובה כללי 185

 

 

 

צרו איתנו קשר בנוגע למוצר זה:

מוצרים קשורים