לוחות גיר

האם לוח גיר נעלם מהעולם? כך וודאי חשבתם (:

אז האמת: לוח גיר "חי ובועט" גם במאה ה-21 ומשמש למגוון מטרות: לוח גיר לכיתה, לוח גיר ירוק למסעדות, כן לציור, לוח גירים לקיר המשרד או הבית, לוח גיר עם מעמד להרצאות ולמוסדות חינוך ועוד!

"מגוון 2002" הינה יצרן וותיק של לוחות גיר. לרשותכם מגוון לוחות גיר לכל מטרה, גם בייצור מיוחד לפי דרישותיכם הייחודיות.

אז אם אתם צריכים לוח גיר, החל מלוח קטן ועד לוח גיר ענק אל תתלבטו והתקשרו עמנו עכשיו 08-8522002 וקבלו ייעוץ חינם! או השאירו כאן פרטים ונשוב אליכם.

האם לא תם זמנו של לוח הגיר המוכר? למה צריך לוח גיר אם יש לוח מחיק? גם אותנו השאלות הללו הטרידו כאשר אנשים הזמינו לוחות גיר פעם אחר פעם. למה הם משתמשים בזה?

האם לא כולם עברו כבר ללוח מחיק? אז האמת היא שלא. אמנם ללוח המחיק יש יתרונות רבים כשמדובר בכיתה עם תלמידים או באוניברסיטה עם הסטודנטים, אולם כשמדובר על סגנון ועיצוב, לוח הגיר עושה את העבודה הרבה יותר טוב.

אז איפה עדיין נמצא לוחות גיר?

אם תנסו למצוא לוחות גיר במקומות לימודים, תתקשו למצוא, אבל בבתי קפה ומסעדות, ניתן לראות אותם כל הזמן. המסעדה מפרסמת על גבי הלוח את הדילים היומיים, את התפריטים. כך ניתן לשנות את זה כל הזמן בלי להזיע.

האם יש הבדל בין לוחות גיר של פעם להיום?

שאלה טובה. ברמת העיקרון ניתן להשיג אצלנו כל גודל של לוח גיר, אולם כיום, בגלל שהשימוש בלוחות גיר הוא בעיקר אצל מסעדות, ברים וכדומה, הלוחות קטנים יותר וגם, מעוצבים בהתאם לבית העסק.

ככלל, המעבר מלוחות גיר ללוחות מחיקים מלווה בהרבה יתרונות, אבל גם בחסרונות. חלק מהסיבה שהמוסדות הלימודיים עברו ללוחות מחיקים היו בשל פרסומים אודות הסיכונים, לכאורה, שיש בלוח הגיר.

אנשים טענו שמורים שהיו חשופים לגיר במהלך השנים חלו בסרטן, עובדה שלא הוכחה עד היום.

מה היתרונות והחסרונות של השימוש בלוח גיר?

היתרונות של השימוש בלוח גיר באים לידי ביטוי במקומות מעוצבים. מסעדות ששמות דגש על העיצוב במקום, יהיו חייבים לוח גיר, לוח מחיק משווה למסעדה אווירה של בית ספר. הסועדים עוד יחשבו שהמלצרים הם מורים.

כמו כן, בגלל שהלוח כהה, הכתיבה עליו חדה ונראית גם מרחוק. זאת לעומת לוח מחיק שהתאורה פוגעת בלוח, היא מסנוורת, ולפעמים קשה לקרוא את המשפטים שעל הלוח.

החיסרון בלוח גיר זה הקושי היחסי למחוק את מה שכבר כתבתם. במשך הזמן לוח הגיר מתמלא בסימנים על ידי שימוש חוזר ונשנה. כך, הדברים החדשים שתכתבו לא יהיו כל כך ברורים.

אבל אם יש לכם מסעדה או בית קפה, איך תבחרו את לוח הגיר הכי מתאים לכם? הנה התשובה ממש כאן.

איך לבחור לוח גיר לעסק או לכל מטרה?

ראשית, לוח גיר לעסק, בדרך כלל, יעמוד על סטנד כל שהוא בפתח המסעדה לעיני הסועדים שבאים. חשוב להקפיד שהסטנד יהיה מעוצב בטוב טעם ורצוי אפילו בהתאמה לעיצוב הכללי של המקום. זה משדר את היוקרה שרציתם כשקניתם את לוח הגיר.

אם המטרה שלכם עם לוח הגיר היא אחרת, יהיה חשוב לבחור את הגודל הנכון. למשל, למטרות לימוד, תרצו משהו גדול. למטרות ציור, תוכלו להסתפק בלוח קטן יותר.

מילה לסיום, לוחות גיר לא ייעלמו בקרוב כנראה. בפרט כל עוד המסעדות ובתי הקפה צריכים אותם.