קוליסה – מחיצה ניידת – מחיצה ניידת מתקפלת – טלק : הרבה שמות לפתרון 1 נפלא!

קוליסה – מחיצה ניידת – מחיצה ניידת מתקפלת – טלק: הרבה שמות לפתרון אחד!  מאמר זה יסקור את אחד המוצרים השימושיים והיעילים ביותר לביצוע הפרדת חללים שונים לשימושים שונים וכן לתצוגה ולהדרכה.

מהי בעצם קוליסה או מחיצה ניידת מתקפלת ומהם שימושיה?

הקוליסות הינן  מחיצות ניידות מודולריות על גלגלים או רגליים להפרדה דינמית בין חללים שונים. מחיצות ניידות מתקפלות אלו משמשות למשל לביצוע הפרדת חללים בבתי כנסת, באולמות שונים, בחדרי ישיבות וכנסים ועוד!

היתרון העצום של הקוליסות הוא בכך שהן ניידות, ותמיד ניתן לקפלן ולהשתמש בחלל הגדול “המקורי” כאשר אין צורך בהפרדת החלל.

בנוסף, הקוליסות משמשות לתצוגה, וזאת כיוון שהן עשויות מלוחות נעיצה עשויים לבד. כך הן מאפשרות להציג לדוגמא עבודות יצירה של ילדים בבתי ספר, גני ילדים ומתנ”סים, או לספריות להצגת נושאים נבחרים כמו חגים וחשיפת סופרים, או לצבא להצגת תכניות ומבצעים וכך הלאה למגוון רחב ביותר של שימושים.

היתרון בשימוש במחיצות הניידות המתקפלות הינו שאין צורך בקירות וכן ניתן לתחום חלל מסוים ובכך ליצור נישות ומרחב ייעודי מושלם להצגת הנושא הנבחר.

איזה סוגי קוליסות – מחיצות ניידות קיימים בשוק ולמה לשים לב בעת הרכישה?

ניתן להשיג קוליסות במספר רחב של ווריאציות, הן מבחינת גודלן והן הן מבחינת צורתן וייעודן והן מבחינת צבעי הלבד.

ניתן להשיג קוליסה בודדת ללא קיפול (בד”כ במידה 190X80 ס”מ), ועד קוליסות בעלות שלוש ואף ארבע כנפיים, המאפשרות סגירת והפרדת חללים גדולים.  קיימת גם אפשרות לחבר בין כמה קוליסות ואז ליצור הפרדה אף גדולה יותר.

בנוסף, חברות המייצרות קוליסות מאפשרות לקבל קוליסות בעלות צד אחד יהיה עם לוח לבד נעיצה, וצד שני יהיה עם לוח מחיק, כך שהמחיצה הניידת המתקפלת הופכת לדו שימושית: הן לתליית חומר, והן לביצוע הרצאות והדרכות.

בעת הזמנת קוליסה, חשוב לשים לב לנקודות הבאות: איכות הלוחות,  האחריות הניתנת למוצר, מומחיות החברה המספקת בתחום זה, מתן הייעוץ המתאים לפי צורך הלקוח, איכות הגלגלים, היותה של החברה בעלת תקן איכות, מהירות האספקה של המוצרים.

חשוב לא להתפתות לרכישת קוליסות  “ללא אבא ואמא” שמחירן אולי  נמוך יותר- אך בסופו של דבר עלולות לעלות הרבה  יותר כי הבלאי שלהן יהיה מואץ.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר לקוליסות צרו עימנו קשר ונשמח לסייע!

קוליסה דגם שיר - ברשותנו מבחר עצום של קוליסות לכל דרישה!
קוליסה דגם שיר – ברשותנו מבחר עצום של קוליסות לכל דרישה!

 

 

 

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
×

עגלת קניות

לקוחות יקרים

אנו  פתוחים כרגיל, שומרים על מרחק 2 מ’ ופועלים בהתאם להנחיות
בריאות טובה לכולם
יעקב לוי 
מנהל

אני מעוניין לקבל הצעת מחיר

סגור תפריט צד