מה זה בכלל לוח פליפ צ’ארט ומהם יתרונות לוח פליפ צ’ארט עם גלגלים?
לוח פליפ צ'ארט על גלגלים

מה זה בכלל לוח פליפ צ’ארט ומהם יתרונות לוח פליפ צ’ארט עם גלגלים?

לוח פליפ צ’ארט (באנגלית: flip chart) הנו מתקן המשמש בעיקר לשם הרצאות, כנסים והדגמות. הוא מורכב מלוח (בד”כ לוח מחיק) שבחלקו העליון ישנו תפס שאליו מחברים בלוק לפליפ צ’ארט, כלומר גיליונות נייר גדולים (במידה 70X100 ס”מ) שניתן לכתוב עליהם במהלך ההרצאה, ואף להכין מראש ורק להציגם במהלך ההרצאה או השיעור.

אז מה זה לוח פליפ צ’ארט ומהם שימושיו?

מעניין לציין שההיסטוריה של לוחות הפליפ צ’ארט מתחילה כבר בתחילת המאה שעברה. תיעוד ראשון של לוח פליפ צ’ארט בעבודה היה של John Henry Patterson בתמונה משנת 1912 שבה נשא הרצאה כשלצידו לוח כזה.

השימושים של לוחות פליפ צארט רבים: בישיבות “סיעור מוחות, בהדרכות, בהרצאות, בכיתות, באוניברסיטאות ומכללות, במפעלים, לשרטוטים בבתי ספר לאמנות, להדרכת קבוצות ספורט ועוד!

סוגי לוחות פליפ צ’ארט

כעיקרון ישנם 3 סוגי לוחות פליפ צ’ארט:

  1. לוח פליפ צ’ארט קבוע, שאותו מציבים בכיתה או בכל אולם וחלל אחר.
  2. לוח פליפ צ’ארט עם רגליים, בד”כ בעל שלוש רגליים, כאשר שני הרגליים הקדמיות הנן קבועות, והרגל האחורית נעה על ציר ומייצבת את הלוח.
  3. לוח פליפ צ’ארט בעל גלגלים

מבחינת השימושים ושאר תכונות המוצר, אין הבדלים בין שלושת סופי הלוחות.

יתרונות לוח פליפ צ’ארט עם גלגלים

בעוד שבשוק מאד מקובל וזמין רכישת לוח פליפ צ’ארט בעל רגליים, חשוב להיות מודע ולהכיר את היתרונות של רכישת לוח פליפ צ’ארט עם גלגלים.

היתרון הברור ביותר של לוח פליפ צ’ארט עם גלגלים הנו כמובן הניידות שלו. יותר קל לשנע אותו מכיתה לכיתה, מאולם לאולם אחר וכו. אין צורך להרימו ביד אלא פשוט דוחפים אותו ממקום למקום.

יתרון נוסף הנו יציבותו הרבה, מה שמאפשר הרצאה או הדרכה ללא תקלות ואי נעימויות כתוצאה מכך שהלוח ייפול או ישנה את תנוחתו במהלך ההרצאה או ההדרכה.

היכן רוכשים לוח פליפ צ’ארט עם גלגלים ולוחות נוספים?

ניתן לרכוש לוחות כאלו מספקי ציוד משרדי שבד”כ מייבאים או רוכשים מיבואנים את הלוחות, וגם מיצרני לוחות מחיקים. המייצרים פה בישראל “כחול-לבן” את הלוחות.

כמובן חשוב שלא לשכוח בעת הרכישה לרכוש בנוסף אביזרים משלימים כגון בלוק לפליפ צ’ארט (גיליונות הנייר), וכן טושים ללוח מחיק, חומר לניקוי הלוח וספוג.

צרו כעת קשר ונשמח לתת ייעוץ והצעת מחיר מתאימה

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
×

עגלת קניות

לקוחות יקרים

אנו  פתוחים כרגיל, שומרים על מרחק 2 מ’ ופועלים בהתאם להנחיות
בריאות טובה לכולם
יעקב לוי 
מנהל

אני מעוניין לקבל הצעת מחיר

סגור תפריט צד

Site-pro - Web Development | Copyright © 2002.co.il