לוח מחיק למשרד – רעיונות, טיפים והיכן רוכשים?

מחפשים לוח מחיק למשרד ? לפניכם כמה טיפים שימושיים לשימושים השונים של לוחות מחיקים למשרדים, מידע על אלו סוגי לוחות קיימים כיום בשוק ואיפה כדאי לרכוש לוח מחיק איכותי.

בשביל מה צריך בכלל לוח מחיק למשרד?

המשרד של חברות מורכב ברוב המקרים ממגוון מחלקות, גם אם מדובר על משרד קטן עם מעט מאוד עובדים: מחלקת מכירות, שירות לקוחות, תפעול, הנה”ח ועוד.

לוח מחיק למשרד מאפשר להציג באופן חזותי ובולט לעין ובאופן יעיל מאוד את המשימות והיעדים השונים של כל מחלקה ומחלקה. לוח מחיק מאפשר בקרה גלויה של כל מטלה ומשימה ומספק גם סדר וגם “לחץ מתון” חיובי בפיקוח על השלמת המשימות ומעקב אחר הנהלים השונים.

חשיבות לוח מחיק למשרד בניהול השוטף ובשירות לקוחות

במשימות השוטפות קשה מאוד לעקוב ולפקח אחרי כל משימה ומשימה.  לוח מחיק מאפשר להגדיר לכל מחלקה ומחלקה את המשימות והמטרות ולעקוב בגלוי ובנראות רבה על כל התקדמות כלפי השלמת המשימה. היתרון ברור: כאשר היעדים והמשימות מוגדרים היטב, מבוקרים ונבדקים בצורה גלויה קל מאוד לשפר את ביצועי המחלקה. סדר וארגון כידוע מסייעים ליעילות ביצועית.

לוח מחיק מעוצב למשרד

בפגישת מכירות משרדית אופן ההצגה חשוב מאוד לתהליך השכנוע, כאשר יש משטח הצגה נוח ונגיש, קל להעביר את המסר בצורה הטובה ביותר. בפגישת מכירות חשוב מאוד להשתמש דווקא בלוח זכוכית, שכן לוחות אלו בעלי מראה מעוצב ומרשים במיוחד, ומאפשרים מחיקה קלה ופשוטה ללא כל סימנים של כתיבה קודמת.

סוגי לוחות מחיקים למשרד

לוח מחיק רגיל – הינו לוח מחיק קלאסי, עם רקע לבן בו משתמשים באמצעות טושים מחיקים. המשמש ברוב המקומות המוכרים כגון בתי ספר ואוניברסיטאות. יחד עם זאת ישנם משרדים רבים שעושים שימוש פשוט בלוח קלאסי זה ללא כל תוספת אחרת או שדרוג מיוחד.

לוח מחיק מגנטי – לוח זה בנוי על בסיס מתכתי ומאפשר הצמדה של אמצעי עזר מגנטים שונים על הלוח. הוא יכול להיות מצופה אמייל או כלוח מחיק רגיל.

לוח מחיק זכוכית מפואר – לוח מחיק מזכוכית מפואר הינו לוח הבנוי משכבת אמייל איכותי המצפה את הלוח וגורמת לכך שהכתיבה והמחיקה יהיו קלים וביצוע הכתיבה והמחיקה יהיה מיטבי, כך שצבע הכתב יהיה בולט בזמן הכתיבה ומצד שני המחיקה תהיה מוחלטת ללא שאריות צבע. מראהו החיצוני והגימורים יהיו בולטים ביופיים.

לוח מחיק מעוצב למשרד – כפי האמור קודם, לוח מחיק מעוצב למשרד יכול לשמש לפגישות צוות, להעצמת מוטיבציה למכירות בהצגתם על הלוח לעיני כל, ככלי עזר להמחשה בפגישת מכירות במשרד ועוד. לוחות אלו יכולים להיות מעוצבים במראה החיצוני שלהם או בשרטוט והחלוקה הפנימיים של הלוח בהתאם לצרכים של המשרד.

לוח מרושת – מורים למתמטיקה ומקצועות מדויקים זקוקים לכתיבה מדויקת  על הלוח והתמצאות קלה ופשוטה בקווים ישרים על הלוח. לוח מרושת הוא לוח בעל סימונים של משבצות בצורת רשת הפרוסה על הלוח ומאפשר כתיבה קלה ונוחה של צורות גיאומטריות שונות, גרפים ועוד.

היכן כדאי לרכוש לוח מחיק למשרד?

ישנן דרכים רבות לרכוש ולהזמין לוח מחיק למשרד. חשוב לדעת שישנה תעשייה פורייה בישראל של ייצור לוחות מחיקים, כשהתעשייה בארץ מפורסמת באיכותה בתחום זה. כאשר בוחרים לוחות תוצרת ישראל, “כחול-לבן”,  דואגים לצמיחת העשייה הישראלית, לפרנסה למאות עובדי הייצור, לגרפיקאים וכו. וזאת מעבר לאיכות הגבוהה המובטחת לרוכש, וכן ליכולת להתאים אישית את הלוח לצרכים המדויקים של כל משרד ובית ספר.

מחיר לוח מחיק למשרד

המחיר של לוח מחיק למשרד משתנה בהתאם לאיכות המוצר, וכן בהתאם לגודל המוצר. ככל שהלוח מתבצע ברמת גימור גבוהה יותר וכן כמובן ככל שהלוח גדול יותר המחיר יהיה גבוה יותר בהתאם.

צריך לקחת בחשבון שכמו בכל מוצר, גם מחיר לוח מחיק למשרד הנו פונקציה של הפרמטרים הללו, ולעיתים קרובות מוצר נחות באיכותו יעלה אמנם פחות- אך לאורך זמן “יעלה יותר” כיוון שהבלאי המואץ שלו יחייב החלפתו במהרה.

צרו כעת קשר ונשמח לתת ייעוץ והצעת מחיר מתאימה ללוחות מחיקים גם למשרד שלכם!

 

לוח מחיק למשרד - יעילות, פוקוס ומיקוד ביעדים!
לוח מחיק למשרד – יעילות, פוקוס ומיקוד ביעדים!
סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
×

עגלת קניות

לקוחות יקרים

אנו  פתוחים כרגיל, שומרים על מרחק 2 מ’ ופועלים בהתאם להנחיות
בריאות טובה לכולם
יעקב לוי 
מנהל

אני מעוניין לקבל הצעת מחיר

סגור תפריט צד

Site-pro - Web Development | Copyright © 2002.co.il