"> לוח מחיק ככלי עבודה ותקשורת - מגוון 2002 הבית של הלוחות

לוח מחיק ככלי עבודה ותקשורת

לוחות מחיקים בשימושים בתעשיות ובשירותים

כיצד יכול לשמש לוח מחיק ככלי עבודה ותקשורת ?

ענף התעשייה לענפיו השונים ממשיך לאמץ את הלוח המחיק ככלי עזר בלתי נפרד בתהליך העבודה השוטף.  יותר ויותר מפעלים מנצלים את “הכוח של הלוח” לקשר בלתי אמצעי בין העובדים. לוחות מחיקים עוזרים למנהלים לחזק קשר זה וליצור תקשורת חיובית וברורה עם העובדים.

כך למשל, במסדרונות חברת טבע נמצא לוחות עם מטרות ויעדים יומיים וחודשיים. במפעלי אסם נמצא לוחות עם טבלאות בנושא איכות וטיפול בתקלות. במפעלי תנובה ישנם לוחות עם נוסחאות למצוינות והרשימה עוד ארוכה.

בנוסף, חברות הייטק כמו  אלביט, אינטל, קליקסופטוור, מלאנוקס, קוואלקום ועוד רבות אחרות מנצלות היטב את הלוח המחיק עם דגש על לוח מחיק מרושת להעברת רעיונות ומסרים מורכבים בין אנשי הצוות.

הלוחות המחיקים לא פסחו גם על עולם החינוך! הלוחות המרושתים משמשים היטב מורים כלוחות הקרנה בפני תלמידים.

על מנת לקבל הקרנה איכותית, מומלץ להשתמש במקרן קרוב התלוי מעל הלוח והמפזר את האור בצורה אחידה על פני הלוח מבלי לסנוור את המורים.

לוח מחיק ככלי עבודה ותקשורת, אם כן, אינו מאפיין רק שימוש במפעלים ובחברות, אלא גם בראש ובראשונה בבתי-ספר ומוסדות לימוד שונים. שם נוכחותו קריטית, גם בעידן הדיגיטלי של היום!

שימושים נוספים בענפים שונים ללוחות מחיקים

בבתי חולים בחדרי צוות או בחדרי המחלימים, במשרדי עורכי דין, ששם נמצא את “הפרימיום” של הלוחות: לוחות מחיקים מזכוכית מחוסמת בעלי מראה אלגנטי ה”משדר” את איכות המשרד וחוזק מותג המשרד.

למי שמעוניין בלוחות “פשוטים” אך איכותיים ועמידים,  קיים מגוון של פתרונות לוחות סטנדרטיים במחירים שווי כיס ובאיכות סבירה,  במסגרות עץ אורן טבעי מותאם לגודל הלוח.

לוחות מחיקים – תוצרת “כחול ולבן”

כל המוצרים הללו הם פרי פיתוח וייצור של התעשייה הישראלית, מוצרים “כחול לבן”.

אמנם אין בישראל חומרי גלם לייצור, אך האיכות האנושית, איכות הייצור, החיבור העמוק לצרכים של השוק הישראלי וצרכיו הייחודיים, ההתקנה, השירות והחשיבה מחוץ לקופסא- כל אלו מאפשרים לנו כיצרן וותיק מקומי לתת מגוון פתרונות איכותיים לקהלים רחבים בשוק הישראלי.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר אנא  צרו עימנו קשר ונשמח לסייע!

לוח מחיק ככלי עבודה ותקשורת
לוח מחיק ככלי עבודה ותקשורת
לוח מחיק - אמצעי תקשורת והעברת מסרים
לוח מחיק – אמצעי לתקשורת ולהעברת מסרים
סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
×

עגלת קניות

077-9002045
הפלדה 3 , אשדוד

אני מעוניין לקבל הצעת מחיר

סגור תפריט צד

צור קשר:

הפלדה 3 אשדוד א.ת צפוני קרית עוגנים

בקרו במשרדים שלנו

077-9002045

מוקד פניות 24 שעות ביממה:

migvan@migvan2002.co.il

פניות ובקשות בדוא"ל

רוצה שנציגינו יצרו איתך קשר