לוח מחיק זכוכית – מה זה? ולמה לשים לב בקנייתו!

לוח מחיק זכוכית – מה זה בכלל?

לוח מחיק זכוכית הנו ה”מרצדס” של הלוחות! להבדיל: המבוגרים מביננו זוכרים את הלוח הירוק והגיר בכיתה. אז זהו שהזמנים השתנו וכיום בנוסף ללוחות המחיקים הלבנים הרגילים המוכרים הצטרפו לאמצעי ההוראה וההמחשה מגוון של לוחות מחיקים מזכוכית.

לוח מחיק זכוכית הנו לוח זכוכית מחוסמת שעליו ניתן לכתוב עם טושים מחיקים. ניתן להשיג לוחות מחיקים מזכוכית במידות שונות, ואף בצבעים שונים, לפי לצרכים שונים תוך התחשבות בעיצוב החללים השונים שבהם מוצבים הלוחות.

השימושים השונים של לוח מחיק זכוכית

את הלוח המחיק מזכוכית ניתן למצוא כיום בחדרי ישיבות של חברות, ארגונים, מוסדות לימוד שונים, מפעלים, משרדי תכנון, משרדי עו”ד מפוארים וכו.

מעבר לפונקציונאליות הרבה של הלוחות המחיקים מזכוכית, הם פשוט נראים מצוין ולכן מעצבי פנים ובעלי משרדים שהנראות של משרדיהם חשובה להם מעדיפים לרכוש לוחות אלו, מכיוון שהם מקנים למשרדיהם יוקרה מיוחדת ואסתטיקה שקשה להשיגה ע”י רכישת לוחות מחיקים רגילים.

טיפים לבחירת לוחות מחיקים מזכוכית

כמו כל  מוצר איכותי ויוקרתי, גם לוח מחיק זכוכית אינו מוצר זול. היתרון הגדול שלו: שהוא משרת את הרוכש אותו לשנים רבות וארוכות, וכן שהבלאי שלו נמוך מאד, מה שאומר שגם אחרי שנים הוא ייראה כמו חדש. מכיוון שהוא אינו מוצר זול, חשוב מאד לרכוש אותו באופן חכם ומושכל.

אז הנה לשימושכם כמה טיפים חשובים לרכישות לוח מחיק זכוכית:

  • חומר הגלם– חשוב לשים לב שהלוח יהיה עשוי מחומרי גלם איכותיים, מזכוכית מחוסמת איכותית.
  • כושר ספיגה– יש לשים לב שהלוח יהיה בעל כושר ספיגה נמוך של הזכוכית, על-מנת שללוח תהיה אטימה מלאה מפני חדירת חומרים חיצוניים וכן יאפשר מחיקה נוחה וקלה ללא מאמץ.
  • התקנה, שירות ואחריות– חשוב מאד לרכוש לוחות מחיקים מזכוכית מחברה שזו התמחותה, וכן שיש לה מתקינים מורשים ומקצועיים, כיוון שהתקנת לוחות מחיקים מזכוכית הינה מלאכה מורכבת.
  • מגוון מידות– חשוב לרכוש לוחות זכוכית מחברה שיש לה מגוון מידות, על-מנת שתהא התאמה אישית של גודל הלוח מחיק זכוכית לצרכיכם הספציפיים של ארגונכם.
  • מיתוג הלוח– ישנם מוסדות, ארגונים ואף חברות עסקיות שחשובים להם נושא המיתוג, ולכן חשוב לדעת שיש חברות המאפשרות להדפיס את הלוגו של הארגון\חברה על גבי הלוח המחיק מזכוכית, כחלק מתהליך ייצורו, וכן ניתן להכין גם “לוח תכנון” לצרכים רבים על גבי משטח זכוכית.
  • זהות הספק ואמינותו– חשוב לברר מיהו הספק של הלוחות, מה הוותק שלו בשוק, מה הביקורות על השירות שלו ועל מוצריו. רכישה מיצרן וותיק, מוכר ובעל מוניטין חשובה כדי להבטיח שירות, אחריות ו”ראש שקט” לאורך שנים.
  • אחריות – כמובן יש לברר עם ספק הלוחות המחיקים מזכוכית שישנה אחריות ללוחות, ומהי אורכה. ספק איכותי ואמין של לוחות מחיקים מזכוכית לא יהססו לתת אחריות ושירות לזמן רב.

לסיכום: לוחות מחיקים מזכוכית לא רוכשים כל יום! זו רכישה המתבצעת אחת לשנים רבות ולכן חשוב מאד לבחור ספק אמין ומוכר ללוחות אלו, ולהיעזר בטיפים שמנינו לרכישה נבונה של לוחות מחיקים מזכוכית אלו.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ לרכישת לוחות מחיקים – אנא צרו קשר עימנו

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
×

עגלת קניות

לקוחות יקרים

אנו  פתוחים כרגיל, שומרים על מרחק 2 מ’ ופועלים בהתאם להנחיות
בריאות טובה לכולם
יעקב לוי 
מנהל

אני מעוניין לקבל הצעת מחיר

סגור תפריט צד