זקוקים ללוח מחיק איכותי? לוח מחיק זכוכית הוא הפתרון המושלם!

מוסדות לימוד, בעלי משרדים וחברות רבות מעוניינים לרכוש לוחות מחיקים מסיבות שונות ומגוונות. ראשית, הלוחות עוזרים להעביר מידע, לבצע “סיעור מוחות”, הם נוחים לכתיבה וקלים לניקוי, בקיצור: פרקטיים מאד ומסייעים לקדם תהליכים!

בנוסף,  הלוחות משמשים כאמצעי חזותי מרשים ומשדר קדמה ומקצועיות. סיבה נוספת היא שלוחות אלו משתלבים בצורה אידיאלית בעיצוב חללי לימוד ועבודה ומתאימים להתקנה גם על קירות רגילים וגם על קירות גבס.

מעוניינים בלוח מחיק? מומלץ לבחור בלוח מחיק זכוכית

הזכרנו קודם את האפשרות לשלב בצורה אידיאלית לוחות מחיקים בחללים שונים. נקודה זו חשובה במיוחד כאשר מדובר בחברות גדולות, עסקים המעוניינים לשדר הצלחה ומוסדות אקדמאיים יוקרתיים. כדי לענות על הצורך, יש לפנות לחברה איכותית המייצרת לוחות מחיקים מזכוכית. לוחות מחיקים מזכוכית מספקים את אווירת היוקרה וההדר לכל חלל שבו הם נמצאים, ובנוסף הבלאי שלהם הנו אפסי (לעומת לוחות מחיקים סטנדרטיים) והם שומרים על חזותם הנפלאה לשנים רבות.

תהליך הייצור של לוח מחיק זכוכית

 לוח מחיק זכוכית מיוצר מזכוכית מחוסמת, באמצעות שרפה בתנור בטמפרטורות גבוהות. תהליך הייצור מקנה ללוח עמידות גבוהה המונעת ספיגת דיו ומאפשרת לשמור על בהירות הלוח, כך שהמוצר יוכל לשמש אתכם למשך שנים רבות. מלבד העמידות והמראה היוקרתי, לוחות אלו נוחים מאד לכתיבה ולמחיקה ולכן הם נחשבים לאחד המוצרים המבוקשים ביותר.

כתיבה על לוחות מחיקים מזכוכית

ניתן לכתוב על גבי הלוחות באמצעות טושים מחיקים פשוטים, בכל צבע שתרצו. הניקוי פשוט וקל וכל שתצטרכו לעשות הוא לנגב את הלוח באמצעות מטלית יבשה, או מגבון לח במידה ומדובר בכיתוב ישן.

הזמנת לוחות מחיקים מזכוכית

כאשר אתם עומדים להזמין לוחות מחיקים מזכוכית, כדאי לדעת שהם ניתנים להזמנה במידות שונות, בהתאם לצרכי הלקוח. מלבד גודל הלוח תוכלו לבחור האם להדפיס את לוגו העסק או המוסד באחת מפינות המשטח והאם תרצו לרשת חלק ממנו או לעצב לוח תכנון מזכוכית.

בעת ההזמנה, ודאו שהחברה שעוסקת בייצור לוחות מחיקים מציעה גם שירותי התקנה.

התקנת לוחות זכוכית אינה אורכת זמן רב, אך היא מחייבת מיומנות, מקצועיות וזהירות רבה, ולכן אל תתפשרו על התקנה לא מקצועית. מתקין טוב ידע כיצד לבצע את ההתקנה בצורה בטוחה, כך שהלוח יהיה יציב ומקובע היטב, והוא יוודא שהלוח מותקן בצורה סימטרית כדי לשמור על אסתטיקה.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר ללוחות מחיקים צרו עימנו קשר ונשמח לסייע!

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
×

עגלת קניות

לקוחות יקרים

אנו  פתוחים כרגיל, שומרים על מרחק 2 מ’ ופועלים בהתאם להנחיות
בריאות טובה לכולם
יעקב לוי 
מנהל

אני מעוניין לקבל הצעת מחיר

סגור תפריט צד