יתרונותיהם של לוחות אמייל לכתיבה – המדע שמאחורי הלוחות!

 

לוחות אמייל לכתיבה והוראה מעניינים אותכם? אכן יש לכם סיבות טובות לכך! להלן כמה מהיתרונות של לוחות אמייל לכתיבה ולהוראה על פני לוחות אחרים, וגם קצת מידע על תהליך הייצור, איכות הציפוי ונוחות השימוש.

ישנם שימושים רבים ללוחות כתיבה מחיקים, הנפוץ והמפורסם ביותר הוא לוח הכתיבה שבכיתות לימוד, בבית הספר ובמסגרות הלימוד האקדמאיות. לעומת זאת, למעשה ללוח הכתיבה המחיק ישנם שימושים רבים ומגוונים מחוץ לכותלי מסגרות הלימוד: בעסקים, בפנאי ובארגונים שונים.

מאז החל השימוש בלוח כתיבה ירוק בכיתות הלימוד לפני עשורים רבים, הלוחות עברו גלגולים רבים ושדרוגים אינספור עד לקבל המוצר המתקדם ביותר בתחום לוחות הכתיבה, והוא לוח האמייל.

אז מה זה בעצם לוחות אמייל לכתיבה?

לוח אמייל מגנטי לכתיבה הינו לוח מתכתי מצופה בשכבת אמייל איכותי. לוח זה מבוסס על טכנולוגיה עתיקה מאוד של ציפוי אמייל שאותו ניתן לראות בציפוי סירים, פסלים וכדומה. שכבת האמייל מוכנה על ידי ציפוי של אבקת זכוכית ואפיית האבקה בחום גבוה של 840 מעלות, היוצרת שכבת זגוגית, מבריקה, חזקה ועמידה.

מהיכן נולד הצורך בלוחות אמייל?

השימוש האינטנסיבי בלוחות מחיקים רגילים גורם לעיתים קרובות לבעיות תחזוקה ולבלאי מואץ שלהם.

הלוחות הרגילים בדרך כלל אינם נמחקים בקלות רבה, בפרט כאשר הכתוב נותר מהיממה הקודמת או נותר זמן רב ללא מחיקה. במצב זה יהיו נכרים סמני הכתב על הלוח גם לאחר המחיקה באמצעות הספוג. בשיעורים בהם חשוב מאוד רקע הכתב כמו לדוגמא במתמטיקה או במצגות רשמיות כמו במשרדים וכדומה, השימוש בלוחות פשוטים יהווה חיסרון משמעותי, מבחינת הנראות וכן כתוצאה מלוח שרוט ובלוי.  מצורך זה נולד הפתרון החכם והיעיל לניקוי מושלם של הכתב וכן נראות גבוהה ואי התבלות של הלוחות, על-ידי המעבר ללוחות אמייל מחיקים איכותיים ועמידים לשנים רבות.

בעוד שעל לוחות אחרים לאחר מחיקה עדיין ניכרים סימני המחיקה, ובדרך כלל הכתב משאיר סמנים עד לשימוש בחומרי ניקוי פעילים כמו טינר או חומרים אלכוהולים אחרים, השימוש בלוחות אמייל לכתיבה החדשניים מאפשר מחיקה קלה ומושלמת ללא שימוש בחומרים פעילים כלשהם, אלא באמצעות ספוג מחיקה פשוט ונגיש, שאינו דורש כל תחזוקה או חומר מתכלה כלשהו.

היתרונות של לוחות אמייל על-פני לוחות עשויים ממשטחים אחרים?

לוחות אמייל לכתיבה כאמור מהווים התקדמות נוספת בעולם הלוחות, הודות לאיכות ההצגה המתאפשרת עליהם, אך ישנן גם יתרונות נוספים לשימוש בהם.

לוחות אלו מוכחים ביתרונות רבים נוספים, כמו עמידות גבוהה מאד לשריטות וכן המראה היוקרתי שהלוחות משווים לעומת לוחות מחיקים רגילים. כמו בסירי אמייל ותבניות מצופות אמייל הלוח מקבל ברק וחיות ומצליח למשוך את תשומת הלב של הנוכחים אל הלוח בקלות רבה יותר. לוח אמייל משדר בנוסף תחושה של חדשנות ואסתטיקה ניכרת.

בניסוי שנערך בארה”ב, נמצא שלוחות אמייל הנם הלוחות העמידים ביותר בפני שריטות ו”סימנים” המשאירים אחריהם מספריים, אולרים, צרור מפתחות וכו. היתרון: לוחות האמייל נשארים במצב חדש ללא בלאי לאורך שנים רבות וארוכות!

כל זאת בנוסף כמובן ליכולת המחיקה הקלה והמשופרת שלהם על-פני הלוחות הלבנים הרגילים המוכרים לכולם.

איפה ניתן להשיג לוח אמייל מחיק מגנטי או לוח מחיק אמייל רגיל?

ישנן חברות מובחרות כיום המשווקות לוחות אמייל למגוון צרכים, כמו לבתי ספר, לאוניברסיטאות, למפעלים, לחברות הייטק, משרדי עו”ד ורו”ח ושאר המשרדים. אמנם חשוב מאוד לשים לב מי החברה המספקת ובאיזה איכות לוח האמייל, שכן יש הבדל משמעותי באיכות הציפוי היוקרתי בין החברות השונות, כשם שיש הבדל משמעותי בין סוגי הסירים והתבניות לבישול ואפייה המצופים בחומר זה.

חשוב לבחור בחברה המבצעת את פעולת הציפוי בטמפרטורה גבוהה במיוחד, שכן שיטת הציפוי ואיכותה משפיע באופן ניכר על המראה המתקבל בפועל, על עמידות המראה החדש לאורך זמן בפני שריטות ופגיעות בצבע, וכן על נוחות הכתיבה והשימוש.

דרישות מיוחדות ללוח שלכם?

לוחות מחיקים אמייל אלו ניתן להשיגם כמובן לא רק כלוחות חלקים, אלא גם כלוחות עם משבצות ברקע, לוחות עם תבניות מוטבעות מראש לפי סימונים לצורך סידור משימות, מטרות, יעדים, נוכחות ועוד. כמו כן אפשר גם להשיג לוח אמייל מחיק מגנטי, שיאפשר לכם להציג על הלוח באמצעות כלי עזר מגנטיים בקלות.

צרו כעת קשר ונשמח לתת ייעוץ והצעת מחיר מתאימה!

לוחות אמייל לכתיבה – המדע שמאחורי הלוחות!
לוחות אמייל לכתיבה – המדע שמאחורי הלוחות!

 

 

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
×

עגלת קניות

לקוחות יקרים

אנו  פתוחים כרגיל, שומרים על מרחק 2 מ’ ופועלים בהתאם להנחיות
בריאות טובה לכולם
יעקב לוי 
מנהל

אני מעוניין לקבל הצעת מחיר

סגור תפריט צד

Site-pro - Web Development | Copyright © 2002.co.il