טיפים מקצועיים: ניקוי לוח מחיק ותחזוקתו בקלי קלות!

אנו שמחים להציג בפניכם מדריך לניקוי לוח מחיק ותחזוקתו הכולל 4 טיפים שימושיים ואף סוד קטן (:

ניקוי לוח מחיק ותחזוקתו אינה משימה “בשמיים”! קבלו טיפים איך לעשות זאת!

לוחות מחיקים הפכו לכלי עבודה שימושי במקומות רבים, החל ממוסדות לימוד ועד לעסקים קטנים וגדולים. באמצעות לוחות אלו ניתן להציג תכנון חודשי במקום בולט לעין, לשתף את הצוות ביעדים ובמשימות, להעביר פרזנטציות מקצועיות ועוד.

חברות המעוניינות בלוח מחיק גדול ואיכותי, יוכלו להתעניין לגבי לוח מחיק רגיל, לוח מחיק מגנטי, או לוח עשוי זכוכית ולשלב את הלוח בעיצוב החלל באופן מרשים. השימוש בלוחות אלו הוא פשוט, אך חשוב להקפיד על תחזוקה וכללי ניקוי מתאימים.

למה חשוב לשמור על ניקוי לוחות מחיקים ותחזוקתם?

התשובה היא פשוטה: כדי שתוכלו להנות מן המוצר למשך זמן רב, ללא פגיעה באסתטיקה או בחוויית השימוש. כאשר לא מנקים את הלוח, יכולים להיווצר כתמים שנספגים במשטח. לא מדובר רק בנראות חיצונית (חשובה לכשעצמה) אלא עלול להיווצר מצב בו לא תוכלו לכתוב כראוי על גבי הלוח שהתבלה, ותאלצו לקנות לוח חדש.

אם רכשתם לוח מגנטי או לוח מחיק גדול מזכוכית, ולא שמרתם על ניקוי ותחזוקה מתאימים, חשבו מהי התדמית שאתם משדרים כלפי לקוחות או קולגות המגיעים אליכם ונתקלים בלוח בלוי ומלוכלך?

אין סיבה להגיע למצבים כאלו, במיוחד כאשר ניקוי לוח מחיק אינו מצריך מאמץ רב וגם לא זמן, אם יודעים לעשות זאת נכון. לשם כך אספנו עבורכם 4 טיפים שימושיים לניקוי ותחזוקה של לוחות.

הטיפ הראשון: ניקוי לוח מחיק בסוף כל יום!

הקפידו לנקות את הלוח בסופו של יום, כולל מחיקת הכתוב על גבי המשטח וניקוי אבק ולכלוך מהמסגרת. כאשר עושים זאת כל יום ויום, לא מצטבר לכלוך רב והפעולה עצמה אינה אורכת יותר ממספר שניות.

הטיפ השני: השתמשו בחומרי ניקוי איכותיים והמותאמים לסוג הלוח

התאימו את חומרי הניקוי לסוג הלוח והקפידו להשתמש בחומרים איכותיים בלבד. לדוגמה, בעוד שמחיקת לוח גיר נעשית על ידי ספוג, ניקוי של לוח זכוכית או לוח מגנט נעשה על ידי מטלית בלבד. במקרים של כתמים קשים להסרה, ניתן להשתמש במטלית לחה ובחומר ניקוי מותאם וכדאי לבדוק את הוראות היצרן ולעקוב אחריהן, כדי לא לגרום נזק למשטח.

הטיפ השלישי: המתינו מספר שניות בין הכתיבה לניקוי הלוח המחיק

כתבתם משהו על הלוח והתחרטתם או טעיתם? אל תמהרו למחוק. כאשר מוחקים מיד לאחר הכתיבה, הדיו עדיין רטוב ופעולת הניקוי עלולה להשאיר עקבות. לכן, מומלץ להמתין מספר שניות עד שהדיו יתייבש  והופך לאבקה ורק לאחר מכן למחוק את מה שרציתם. כך המחיקה תהיה טובה, וללא “עקבות”.

הטיפ הרביעי: כתבתם בטוש לא נכון (על בסיס אלכוהול)

כתבתם בטעות עם טוש פרמננט (לא טוש מחיק) לא נורא (:  קחו טוש מחיק מסוג “אקספו”, עברו על הכיתוב של הטוש הפרמננטי וראו איזה פלא … נמחק !! בפעם הבאה בדקו כי אתם כותבים עם הטוש הנכון.

ויש גם סוד קטן לסיום וזה לרכוש את הלוח מחברה איכותית המתמחה בייצור לוחות מחיקים.

חברה כזו תספק לכם מוצר קל לניקוי שיוכל לשמש אתכם למשך זמן רב, ללא שחיקה או פגמים. חברה מקצועית תוכל להנחות אתכם כיצד לנקות באופן יעיל ולהעניק לכם שירות במידת הצורך, כולל אפשרות להתקנת הלוחות המחיקים בארגונכם.

כיצרני לוחות מחיקים מזה עשרות שנים, כאן בישראל, נשמח לתת לכם ייעוץ חינם ולהיענות לכל דרישה ייחודית שלכם! צרו איתנו קשר כעת! אנו לשירותכם!

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר ללוחות מחיקים ואביזרי ניקוי לוחות צרו עימנו קשר ונשמח לסייע!

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
×

עגלת קניות

לקוחות יקרים

אנו  פתוחים כרגיל, שומרים על מרחק 2 מ’ ופועלים בהתאם להנחיות
בריאות טובה לכולם
יעקב לוי 
מנהל

אני מעוניין לקבל הצעת מחיר

סגור תפריט צד

Site-pro - Web Development | Copyright © 2002.co.il