איך בוחרים לוחות מחיקים גדולים? טבלת השוואה לנוחיותכם!

לוחות מחיקים גדולים – לא רק לוח כיתה!

לוחות מחיקים גדולים נמצאים ומשרתים מוסדות וארגונים שונים זה עשרות שנים. מי לא מכיר לוח כיתה? מי לא נתקל בלוחות מחיקים גדולים באוניברסיטאות? מי לא ראה לוחות מחיקים גדולים במשרדים או בתעשייה?

רכישת לוח מחיק גדול אינה רכישה של מה בכך… ההוצאה עשויה להיות כבדה מאד, וכן כמובן שחשוב לקבל את התמורה הגבוהה ביותר ואת האיכות הטובה ביותר בהתאם לתקציב במוסד, החברה או הארגון.

מהם הפרמטרים בבחירת לוחות מחיקים גדולים?

ריכזנו עבורכם בטבלה את הפרמטרים החשובים ביותר שיש לשים לב אליהם טרם רכישת לוחות מחיקים גדולים. עשו טובה לעצמכם ואל תסתפקו במוצר נחות שיתרונו היחידי הנו עלותו הנמוכה. כולם מכירים את המשפט המפורסם: “טעמו המתוק של המחיר הזול נמוג הרבה לפני טעמה המר של האיכות הירודה”. יצרני לוחות מחיקים שזו התמחותם עשרות בשנים יוכלו לייעץ לכם יותר ולתת לכם פתרון מושלם תפור למידותיכם.

הקפדה על Checlist זה יבטיח לכם שרכישת הלוח המחיק הגדול הבא שלכם יקנה לכם מוצר איכותי שממנו תיהנו לאורך שנים רבות.

הפרמטר לבחינת לוח מחיק גדול רכישה מיצרן איכותי רכישה מיצרן באיכות נמוכה
איכות משטח הלוח הלוח עשוי פורמייקה איכותית עץ פשוט מצופה למינציה
צבע המונע סנוור והשתקפות צבע מיוחד המונע סנוור והשתקפות צבע רגיל – עלול לגרום לסנוור הצופים בלוח
איכות המסגרת מסגרת איכותית, עשויה מפרופיל אלומיניום מעוגל, עבה ורחבה באופן מספק, ובעלת ציפוי מסוג “אנודייז” המבטיח שמירה רבת שנים על איכות הלוח. מסגרת אלומיניום או עץ פשוט, דקה ולכן פחות עמידה, אינה מצופה ולכן תתבלה במהירות.
פינות הלוח הפינות עשויות מפלסטיק עמיד ומסיבי ומחוברות באופן ישיר לתוך פרופיל האלומיניום ללא אפשרות הוצאתן מהמסגרת פינות פלסטיק פשוטות, שאינן מחוברות ישירות לפרופיל, ועלולות להתפרק מהמסגרת אחרי תקופה קצרה.
רישות עדין (קווי רשת) על הלוח לוח מחיק גדול איכותי יהיה מצויד ב”רישות” עדין (קווי רשת עדינים המשורטטים ע”ג הלוח). מבטיח כתיבה ישרה ואחידה ע”י המרצה. הלוח אינו מצוייד ברישות עדין, וכתוצאה מכך הכתיבה תהיה לא ישרה ולא אחידה וברורה ע”י המרצה.
הובלה והתקנה הובלה והתקנת לוחות מחיקים גדולים הינה קריטית ומחייבת מקצועיות וניסיון רב! ללא הובלה ובייחוד ללא התקנה מקצועית ע”י צוות המיומן בכך שנים רבות= סכנה ללוחות ולמשתמשים
אחריות אחריות חוזית ללוחות, לחלקים, לתיקונים, וכן צוות ארצי למתן שירות מהיר וידידותי “בבית הלקוח” לא בכל המקרים תהיה אחריות מלאה, חלקים, ושירות ברמה ארצית “בבית הלקוח”

צרו כעת קשר ונשמח לתת ייעוץ והצעת מחיר מתאימה

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
×

עגלת קניות

לקוחות יקרים

אנו  פתוחים כרגיל, שומרים על מרחק 2 מ’ ופועלים בהתאם להנחיות
בריאות טובה לכולם
יעקב לוי 
מנהל

אני מעוניין לקבל הצעת מחיר

סגור תפריט צד

Site-pro - Web Development | Copyright © 2002.co.il