קוליסה – מחיצה ניידת – מחיצה ניידת מתקפלת – טלק

קוליסה – מחיצה ניידת – מחיצה ניידת מתקפלת – טלק : הרבה שמות למוצר שימושי וחשוב אחד!

מאמר זה יסקור את אחד המוצרים השימושיים והיעילים ביותר לביצוע הפרדת חללים שונים, וכן לתצוגה ולהדרכה: קוליסה או: מחיצה ניידת מתקפלת.

הדבר מוזר מעט, אך לאותו מוצר יש שמות רבים המתארים אותו: קוליסה , פרגוד , מחיצה ניידת מתקפלת , טלק … אך כל השמות מתארים את אותו מוצר, הקיים בווריאציות רבות והמשמש לתחומים שונים, שאותם אסקור בהמשך.

מהו בעצם קוליסה או מחיצה ניידת מתקפלת ומהם שימושיה?

הקוליסות הינן  מחיצות ניידות מודולריות על גלגלים או רגליים להפרדה דינמית בין חללים שונים. מחיצות ניידות מתקפלות אלו משמשות למשל לביצוע הפרדת חללים בבתי כנסת, באולמות שונים, בחדרי ישיבות וכנסים ועוד! היתרון העצום של הקוליסות הוא בכך שהן ניידות, ותמיד ניתן לקפלן ולהשתמש בחלל הגדול "המקורי" כאשר אין צורך בהפרדת החלל.

בנוסף, הקוליסות משמשות לתצוגה, וזאת כיוון שהן עשויות מלוחות נעיצה עשויים לבד. כך הן מאפשרות להציג לדוגמא עבודות יצירה של ילדים בבתי ספר, גני ילדים ומתנ"סים, או לספריות להצגת נושאים נבחרים כמו חגים וחשיפת סופרים, או לצבא להצגת תכניות ומבצעים וכך הלאה למגוון רחב ביותר של שימושים.

היתרון בשימוש במחיצות הניידות המתקפלות הינו שאין צורך בקירות וכן ניתן לתחום חלל מסוים ובכך ליצור נישות ומרחב ייעודי מושלם להצגת הנושא הנבחר.

איזה סוגי קוליסות – מחיצות ניידות קיימים בשוק ולמה לשים לב בעת הרכישה?

ניתן להשיג קוליסות במספר רחב של ווריאציות, הן מבחינת גודלן והן הן מבחינת צורתן וייעודן והן מבחינת צבעי הלבד.

ניתן להשיג קוליסה בודדת ללא קיפול (בד"כ במידה 190X80 ס"מ), ועד קוליסות בעלות שלוש ואף ארבע כנפיים, המאפשרות סגירת והפרדת חללים גדולים.  קיימת גם אפשרות לחבר בין כמה קוליסות ואז ליצור הפרדה אף גדולה יותר.

בנוסף, חברות המייצרות קוליסות מאפשרות לקבל קוליסות בעלות צד אחד יהיה עם לוח לבד נעיצה, וצד שני יהיה עם לוח מחיק, כך שהמחיצה הניידת המתקפלת הופכת לדו שימושית: הן לתליית חומר, והן לביצוע הרצאות והדרכות.

בעת הזמנת קוליסה, חשוב לשים לב לנקודות הבאות: איכות הלוחות,  האחריות הניתנת למוצר, מומחיות החברה המספקת בתחום זה, מתן הייעוץ המתאים לפי צורך הלקוח, איכות הגלגלים, היותה של החברה בעלת תקן איכות, מהירות האספקה של המוצרים. חשוב לא להתפתות לרכישת קוליסות  "ללא אבא ואמא" שמחירן אולי  נמוך יותר- אך בסופו של דבר עלולות לעלות הרבה  יותר כי הבלאי שלהן יהיה מואץ.

 

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
×

עגלת קניות

077-9002045
הפלדה 3 , אשדוד

אני מעוניין לקבל הצעת מחיר

סגור תפריט צד

צור קשר:

הפלדה 3 אשדוד א.ת צפוני קרית עוגנים

בקרו במשרדים שלנו

077-9002045

מוקד פניות 24 שעות ביממה:

migvan@migvan2002.co.il

פניות ובקשות בדוא"ל

רוצה שנציגינו יצרו איתך קשר