כל מה שרציתם לדעת על: לוח תכנון שבועי , לוח תכנון חודשי ולוח תכנון שנתי – ולא העזתם לשאול!

כל מה שרציתם לדעת על: לוח תכנון שבועי , לוח תכנון חודשי ולוח תכנון שנתי – ולא העזתם לשאול!

מכירים את הסצנות מהסרטים הבריטיים על מלחמת העולם השנייה, שבה חיילות במידי מעבירות חיילי בדיל המייצגים ארמיות וגדודים בארגז חול גדול והגנרלים עומדים סביבן ומקבלים את החלטות הקרב הבאות?

כך בנוי המוח האנושי שלנו גם בעולם הדיגיטלי והממוחשב: כשיש נתונים רבים וחשובים לנו, אנו מעדיפים לראות אותם באופן חזותי וברור. כך אנו מרגישים בטוחים שלא "נפספס" נתון החשוב לנו ונוכל לקבל החלטות ביתר בהירות וקלות.

לוח תכנון שבועי, לוח תכנון חודשי ולוחות תכנון שנתי עונים בדיוק על צורך זה! במבט אחד מהיר אנו רואים את האירועים, המשימות ואת הנתונים החשובים לנו ביותר. המידע יכול לשרת אותנו בלבד, ויכול לשרת את עמיתנו לעבודה, לארגון ואף למשפחה. לוחות התכנון "עושים לנו סדר" ויוצרים מידע נגיש, חזותי שמאפשר לנו לנהל את שיגרת העבודה שלנו באופן מסודר ויעיל יותר.

השימושים של לוח תכנון שבועי ולוח תכנון חודשי

מגוון השימושים של לוחות התכנון הינו עצום. ניתן למצוא לוח תכנון שבועי וחודשי במשרדים שונים, לשימוש למעקב אחר משימות, רישום וניהול פגישות, ניהול פרוייקטים קצרי טווח וארוכי טווח, הצבה ובקרה אחר יעדים, ניהול תחזיות שונות, ניהול מצבת עובדים, ניהול מצבת רכבים וציוד, ניהול מועדי טיפולים ואחזקת ציוד ולשימושים רבים נוספים, "כיד הדמיון הפורה".

בנוסף, ניתן למצוא לוחות תכנון שנתיים, לוחות תכנון שבועיים ולוחות תכנון חודשיים במרפאות ומרכזים רפואיים, במוקדי ביטחון, במוסדות חינוך שונים, במפעלים, בחדרי ישיבות של הנהלות…ועוד ועוד!

סוגי לוחות תכנון שבועי ולוחות תכנון חודשי

חשוב לדעת בעת תכנון רכישת לוח תכנון שבועי, לוח תכנון חודשי או שנתי שניתן להפיקם מכל סוגי הלוחות: לוחות מחיקים, לוחות מחיקים מגנטיים ולוחות מחיקים מזכוכית. האפשרויות הן רבות ומודולריות, הכל בהתאם לצורך הספציפי והייחודי של הלקוח!

חשוב מאד, כמו-כן, לבחור ספק אמין ומוכר בשוק שזהו מומחיותו, על-מנת להבטיח מוצר איכותי ועמיד, תפעול נוח, ואחריות ארוכה.

לוח תכנון קיים הן כלוח מחיק סטנדרטי, והן ניתן להזמינו בהזמנה ובהתאמה אישית לצורכי החברה או הארגון הספציפי. בהזמנה בהתאמה אישית לצרכי הארגון או החברה, ניתן בנוסף לקבל את הלוח עם מיתוג הארגון. כמובן שבעת הזמנת לוח תכנון שנתי, יופיע הלוח עם החגים במועדים הספציפיים לאותה שנה, כלומר: לוח תכנון שנתי 2016 או לוח תכנון חודשי 2016 יהיו שונים מלוח תכנון שנתי או חודשי 2017.

פרט ללוח תכנון שנתי ניתן להשיג בחברות המייצרות לוחות מחיקים גם לוח תכנון רב שנתי בגדלים שונים ובהתאמה מלאה לצרכי הלקוח, מוצר זה משמש בעיקר חברות, ארגונים, מוסדות ובתי עסק אשר ברצונם לתכנן מספר שנים קדימה.

לוח תכנון חודשי, לוח תכנון שנתי ושבועי ניידים

בנוסף ללוחות תכנון לתלייה קבועה על הקיר, ניתן להשיג גם לוחות תכנון ניידים, או לוח מסילות. לוח תכנון נייד משמש בעיקר לעבודה בקבוצות ובמרחבי עבודה. ניתן להשתמש בשני צידי לוח התכנון. אצל מס' מצומצם של יצרני לוחות תכנון, ניתן אפילו לבחור שלוח התכנון יהיה בעל צד מחיק אחד, צד נעיצה בצדו השני, או ששני הצדדים יהיו מחיקים.

סגירת תפריט
שינוי גודל גופנים
×

עגלת קניות

073-2805690
הפלדה 3 , אשדוד

אני מעוניין לקבל הצעת מחיר

סגור תפריט צד

צור קשר:

הפלדה 3 אשדוד א.ת צפוני קרית עוגנים

בקרו במשרדים שלנו

08-852-2002

מוקד פניות 24 שעות ביממה:

migvan@migvan2002.co.il

פניות ובקשות בדוא"ל

רוצה שנציגינו יצרו איתך קשר